2/25/2014

Szalejąc za Bridget Jones.....- trzecia część przygód bohaterki już 3 marca !!!

Ma 51 lat i dwoje dzieci. Jest wziętą scenarzystką, niedawno straciła męża w wyniku wybuchu miny w Sudanie. Poznała młodszego o 21 lat kochanka. Rzuciła palenie (żuje gumę Nicorette), liczy kalorie i zmarszczki na twarzy, zastanawia się jak nie puszczać bąków oraz czy zaprosić 30-letniego chłopaka na 60te urodziny najlepszej przyjaciółki. Czasem tylko tęskni za swoim zmarłym mężem dżentelmenem. Nadal pije jak nastolatka, randkuje i uprawia clubbing z tą różnicą, że od ekskluzywnych winiarni woli hipsterskie nory we wschodnim Londynie.
Poznajcie ją?
Już się przedstawia!

Nazywam się JONES! BRIDGET JONES!

3 marca ukaże się w polskim tłumaczeniu najnowsza- trzecia już część powieści Helen Fielding, które łączy postać głównej bohaterki- neurotycznej, wiecznie spragnionej wielkiej miłości przedstawicielki angielskiej klasy średniej. BRIDGET JONES: MAD ABOUT THE BOY” - polski tytuł: Bridget Jones: Szalejąc za chłopakiem- od połowy października znajduje się na pierwszym miejscu brytyjskiej listy bestsellerów


Dwa pierwsze tomy słynnych dzienników – Dziennik Bridget Jones (1996) i Bridget Jones: W pogoni za rozumem (1999)– przetłumaczono na 40 języków. Sprzedały się w sumie aż w 15 milionach egzemplarzy. Powieści doczekały się ekranizacji z kultowymi już kreacjami: Rene Zellweger (Bridget Jones), Colina Firtha (Mark Darcy) i Hugh Granta (Daniel Cleaver).


Literatura na jeszcze trochę wydłużone i czasami lekko mroźne wieczory z gwarancją wywałania uśmiechu.
A także próba odpowiedzi na wiele trudnych i trudniejszych pytań w stylu :
CO ROBIĆ, gdy sześćdziesiąte urodziny twojej przyjaciółki wypadają w tym samym dniu, co trzydzieste urodziny twojego chłopaka?
CZY LEPIEJ UMRZEĆ od botoksowego zakażenia czy z samotności, będącej skutkiem zmarszczek, których nie potraktowało się botoksem?
CZY MOŻNA KŁAMAĆ na temat swojego wieku na internetowych portalach randkowych
CZY DALAJ LAMA naprawdę publikuje na Twitterze, czy robi to za niego jego asystent?
CZY JEŻELI posmarujesz sobie dłonie emulsją lip plumper, to też ci się powiększą jak usta?
JEŚLI PRZEŚPISZ SIĘ Z KIMŚ po dwóch randkach i sześciu tygodniach esemesowania, czy będzie to to samo, jakbyś wyszła za kogoś po dwóch spotkaniach i sześciu miesiącach pisywania listów w czasach Jane Austen?

PANOWIE!!!! Idealny prezent na zbliżający się DZIEŃ KOBIET!!!!!!!!!!


Post: Kinga Aneta Sroczyńska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz