3/04/2014

Warsztaty Twórcze w CK BROWAR B

Dwie godziny dla rodziny


Rodzinne Warsztaty Twórcze to nowa oferta programowa Centrum Kultury „Browar B.” Głównym jej motywem będą zajęcia związane z szeroko rozumianą sztuką np.: rzeźba w glinie, tkactwo, taniec, twórczy recykling. Oferujemy Państwu wspaniałą, twórczą zabawę, zapewniamy opiekę merytoryczną oraz niektóre potrzebne narzędzia i materiały. 


 


Rodzinne Warsztaty Twórcze sprzyjają rozwijaniu zainteresowań i wyobraźni oraz budowaniu więzi rodzinnych , a ich celem jest zachęcenie dzieci i rodziców do wspólnej aktywności twórczej.


            „Coś z niczego” – to warsztaty twórczego recyklingu, na które zapraszamy15 marca
 w godz. 11.00-13.00  do Klubu „Zazamcze” ul. Toruńska 87. Podczas zajęć rodziny będą mogły nauczyć się kreatywnego wykorzystania surowców takich jak: tektura, kolorowe plastikowe butelki, wytłaczanki do jajek i zrobić z nich niepowtarzalne, artystyczne przedmioty związane z tematyką wiosenną. Zajęcia poprowadzi Ewa Stypińska .
/ Bardzo prosimy o przyniesienie na zajęcia wymienione materiały/.

Natomiast 29 marca w godz. 11.00-13.00  zapraszamy do „gliniarni” na rodzinne warsztaty rzeźbiarskie, na których rodziny zapoznaja się z podstawową techniką rzeźby w glinie.  Zajęcia prowadzić będzie Janusz Bisaga. Udział w warsztatach nie wymaga umiejętności manualnych, wystarczą dobre chęci i pomysł na tworzenie rodzinnego „dzieła sztuki”. Zajęcia odbędą się w Klubie „Zazamcze” przy ul. Toruńskiej 87.
Wstęp: 10 zł/rodzina i 5 zł/osoba. Z uwagi na ograniczoną ilość rodzin/osób mogących wziąć udział w warsztatach prosimy o telefoniczne zgłoszenia:  Klub „Zazamcze” 54 232 25 66Post: Centrum Kultury Browar B.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz