3/31/2014

...coś się kończy....COŚ SIĘ ZACZYNA....
Redakcja CSWłocławek Włocławski Blog Kulturalny informuje, iż z dniem 31 marca 2014 roku blog zostaje zamknięty. 

Jest to ostatni artykuł, który ukazuje się na naszym blogu. Forma jaką przyjęliśmy na początku naszej działalności okazała się niewystarczająca dla realizacji wszystkich naszych planów i projektów. Podczas ponad trzymiesięcznej pracy udało nam się zebrać potrzebne informacje i odpowiedzieć na pytanie, w którym kierunku powinniśmy się rozwijać. 

Kończąc prowadzenie bloga chcę podziękować Wszystkim, który odwiedzali naszą stronę, „polubili” nas na facebooku, lajkowali.

Dziękuję pierwszej ekipie CSW: Aleksandrze Annie Jankowskiej-  redaktorce i pierwszej administratorce CSW, „gościnnym” fotoreporterom: Damianowi Nowakowi i Michałowi Imoczyńskiemu, autorce zakładki kulinarnej: Justynie Traore. A także Łukaszowi Kamińskemu za to, że pojawił się w odpowiednim miejscu i właściwym czasie ;)

Działalność bloga rozwijała się dzięki ludziom i instytucjom , którzy nas wspierali. Nie sposób zapomnieć o: Mariuszu „Szarym” Sieraczkiewiczu (motywacja, współpraca z portalem Młody Włocławek, dostrzeżenie w nas potencjału), ekipie Filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włocławku ( Grażynie Więckowskiej, Agacie Lewandowskiej, Krystynie Matusiak, które stworzyły dla CSW „przyjazny dom”), Klubie Wolontariatu działającym przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie ( w szczególności dla Anety Ramza, Małgorzaty Kamińskiej-Tomaszkiewicz, Sylwii Dzikiej, Adama Znamierowskiego), Pure Art Group ( dziękuję Marzenko za miłe słowa i uśmiech), Garage Hotel, Klub Czarny Spichrz, Parafia pw. Św. Stanisława BM we Włocławku, Pani Małgorzacie Ziółkowskiej. Pani  Małgorzacie Michorzewskiej. 

Jak mam w zwyczaju dziękuję, też krytykom. Krytyka, szczególnie ta konstruktywna zawsze motywuje do działania i wskazuje niedociągnięcia wymagające poprawy. 

Specjalnie podziękowanie dla Osób BLISKICH i NAJBILŻYSZCH za to, że BYLI!!!!!

1 kwietnia 2014 o północy CSWłocławek ruszy w nowej odsłonie. 

Do zobaczenia pod nowym adresem www

W imieniu Redakcji
Kinga Aneta Sroczyńska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz