3/18/2014

I Włocławska Giełda Wymiany Książek i Płyt

W sobotę, 22 marca będzie okazja do zrobienia wiosennych porządków w swoich biblioteczkach i płytotekach. O godzinie 15:00 w Art Cafe Cynamon odbędzie się I Włocławska Giełda Wymiany Książek i Płyt okraszona występami artystów Pure Art Group. 

 

 
Abyśmy wszyscy mogli należycie uczcić pierwszy dzień wiosny i Światowy Dzień Poezji, będziemy świętować jeszcze na drugi dzień – w sobotę, 22 marca. Wtedy właśnie będziecie mogli nabyć nowe tytuły w zamian za podzielenie się swoimi zbiorami, podyskutować o literaturze i muzyce, poznać lokalnych artystów i posłuchać ich twórczości.
Zapraszamy, abyście po sobotnich zakupach lub po obiedzie, przynieśli swoje zakurzone, przeczytane książki albo zalegające na półkach płyty i wymienili je na nowe tytuły, zgodnie z ideą recyklingu. Książki i płyty przechodzić będą z rąk do rąk!
Nie musicie już czekać w bibliotecznych kolejkach zapisów na upatrzony tytuł – może posiadacz tej książki już ją przeczytał i chętnie wymieni na coś innego? Nie musicie wydawać pieniędzy na kolejną płytę – może akurat zalega u kogoś jako nietrafiony prezent? Może na giełdzie kolekcjonerzy znajdą dla siebie jakieś perełki?
Wszystko zależy od Was – przekazujcie dalej wieść o giełdzie wymiany i spotkajmy się, jak najliczniej 22 marca w Art Cafe Cynamon, przy ul. Miedzianej 2/4. Organizatorzy i artyści czekać będą na gości z książkami i płytami od godziny 15:00.
Odśwież zbiory na wiosnę! Zapraszamy!


Informacja dzięki Magda Ostrowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz